Nahota v Africe + nahé sáňky

16. září 2011 v 13:21 | Dolly |  Píši na téma
Když se mé oči po ránu rozlouply a já uviděla téma týdne byla jsem nadšená. Vypadá to, že je tu konečně něco alespoň trochu normálního. I když neustále to souvisí s nadrženoustí a úchylností čtenářů blogu.cz . Tímto článkem bych aůe chtěla poukázat na to, že v mnoha kulturách je nahota uplně obyčejný zvyk. Chodit po pralece zabalený do lístků jako za doby Adama a Evy není zase taková zvláštnost. Pro ně je to uplně normální. Ženy chodí 'nahoře bez' a vůbec jim nepříjde, že by to mohlo být jinm divné.
Na obrázcích jsou vyfoceny ženy afrického kmene. Jak můžete vdět je pro ně uplně přirozené, nosit omotané pouze okolí pasu. Další odlišnost vidíme hned na první fotografii. Jak si můžete všimnou, žena má oholenou hlavu. Ani vlásek. Na druhé, třetí a čtvrté taktéž. Pro tyto dámi je to další jaksi znak. Též si všimněte, jak jsou ozdobeny, každá minimálně jediný šperk a veliké ozdobné náušnice.
Tuto fotografii jsem se dala schválně. Je na ní vyzobrazena africká prababička ( ano, africké dívky rodí ve velmi raném věku ) . Všiměte si mnoha rozdílů mezi touto fotografii a obrázky žen na horních obrázcích. Tato paní má vlasy spletené do jakýchsi dredů - copánků. V uchu má 'obyčejnou' zlatou náušnici a na fotce je vidět i to, že horní část těla má zakritou oblečením.
A jak je to s nahotou u nás v české republice ? Sem nam se ve zprávách oběví informace o člověku psychycky labilním , který ukazuje dětem své přirození, ale to je tak všechno. Myslím si, že v tomto ohledu jsme vyspělí stát, A nějaká ta srandička týkající se nahého sáňkování se dá odpustit. Věděli jste například, že soutěž v nahém sáňkování žen sledovalo íce než 17 000 diváků?
Soutěž v nahém sáňkování sledovalo 17 000 diváků
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maji Maji | Web | 16. září 2011 v 15:10 | Reagovat

:DDD Ten druhý obrázek..já z toho nemůžu :DD Vypadá fakt srandovně.A máš moc krásný blog!Hlavně layout :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama